Glasmästarspegel

Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, s.k. glasmästarspegel, ca 64x33 cm

Kuntoraportti

Senare glas, nagg

829657

Päivämäärä:

2020-10-23