Glasmästarspegel
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, s.k. glasmästarspegel, ca 64x33 cm
Kuntoraportti
Senare glas, nagg
829657
Päivämäärä:
2020-10-23