Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgyllt ram samt rött tyg, höjd ca 66x65 cm

Slitage

829661

2020-10-22