Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Ljunghed, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 41x57 cm
UTSTÄLLD: RB Konsthandel, Samlingsutställning "Kvinnliga Konstnärer" 1987.
829669
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här