CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed

CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed
CHARLOTTE WAHLSTRÖM: Ljunghed

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Ljunghed, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 41x57 cm

UTSTÄLLD: RB Konsthandel, Samlingsutställning "Kvinnliga Konstnärer" 1987.

829669

2020-10-25