Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (6) färglitografier, olika motiv, en onumrerad, övriga numrerade 119, 178, 181, 200 respektive 247/360, bildyta ca 10,5-22,5x10-22,5 cm
829670
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här