Reinhold Ljunggren

Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (6) färglitografier, olika motiv, en onumrerad, övriga numrerade 119, 178, 181, 200 respektive 247/360, bildyta ca 10,5-22,5x10-22,5 cm

829670

2020-10-22