ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap

ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap
ALFRED WAHLBERG: Kustlandskap

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Kustlandskap, signerad Alf. Wahlberg, , olja på duk, 30x46 cm

829675

2020-10-25