Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Motiv föreställande Isaac Grünewald och Einar Jolin, signerad Einar Nerman, numrerad 35/100, bildyta ca 23x31 cm
829679
2020-10-26