ERLAND CULLBERG: Ansikte

ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte
ERLAND CULLBERG: Ansikte

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Ansikte, signerad E E Cullberg, olja på duk, 65x54 cm

829698

2020-10-25