Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GODFRIED SCHALKEN (1643-1706): Hans art, Sodom och Gomorra, olja på duk, 98x69 cm
Märkt på dukens baksida "Schalken"
duklagningar, skador, krackelyrer
829709
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här