GODFRIED SCHALKEN: Hans art, Sodom och

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GODFRIED SCHALKEN (1643-1706): Hans art, Sodom och Gomorra, olja på duk, 98x69 cm

Märkt på dukens baksida "Schalken"

duklagningar, skador, krackelyrer

829709

2020-10-25