Kaj Franck Tuppflaska

Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska

Klubbat för:

780 EUR

Arviointi

400 EUR

Kuvaus

KAJ FRANCK, KARAFF, "Tuppflaska", signerad Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, lilafärgad flaska och flerfärgad tupp, höjd 31 cm

Kuntoraportti

829711

Päivämäärä:

2020-11-15