Kaj Franck Tuppflaska
Klubbat för:
780 EUR
Arviointi
400 EUR
Kuvaus
KAJ FRANCK, KARAFF, "Tuppflaska", signerad Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, lilafärgad flaska och flerfärgad tupp, höjd 31 cm
Kuntoraportti
829711
Päivämäärä:
2020-11-15