Bordslampa Nya Öia
Closed
2020-10-22
829713
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA , Nya Öia, 1990-tal, mässing, höjd ca 52 cm, diameter 48 cm, etikettmärkt undertill.
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen