Bordslampa Nya Öia

Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia
Bordslampa Nya Öia

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA , Nya Öia, 1990-tal, mässing, höjd ca 52 cm, diameter 48 cm, etikettmärkt undertill.

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

829713

2020-10-22