Soffbord
Vollendet
2020-10-22
829730
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, Danmark, fanérad i jakaranda, höjd 53,135x55 cm
Fanérresningar (fukt), blekt, bruksslitage