Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVSPEGEL, 1800-tal, 2 ljusarmar i mässing, bemålad, ben med skuren dekor i form av lejontassar på mässingshjul, 185x84 cm

Slitage, avslag, beläggningar

829736

2020-10-22