OKÄND KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben
Valmis
2020-10-25
829740
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på papper uppklistrat på pannå,
sprucken och limmad pannå