Spegel gustaviansk stil
Closed
2020-10-22
829742
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SPEGEL, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, oval, krön med dekor av rosettgirland, ca 76x57 cm
Mindre slitage