Konrad Simonsson, olja 2 st

Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st
Konrad Simonsson, olja 2 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911): (2) Landskap,
signerade Konrad Simonsson, olja på pannå, ca 12x16 cm vardera

Färgbortfall

829743

2020-10-22