Barskåp kristall

Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall
Barskåp kristall

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, Martin Benito, Frankrike, i form av klot på fot, fot och beslag i mässing, klot i glas, klotet me rikligt skärslipad och infärgad dekor, invändigt med inredning anpassad för glas, höjd ca 55 cm

4 glas saknas, nagg förekommer

829749

2020-10-22