Kaj Franck Tuppflaska

Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska
Kaj Franck Tuppflaska

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

400 EUR

KAJ FRANCK, KARAFF, "Tuppflaska", signerad Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, blå flaska och flerfärgad tupp, höjd 31,5 cm

829751

2020-11-15