Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-tal, Holland, fanérat i olika träslag med intarsia, beslag i mässing, 2 lådor, höjd 73, 73,5x37 cm

Omfattande lagningar samt fanérskador, skador

829753

2020-10-22