Medaljong

Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEDALJONG med fotogömma och kedja, 18 k guld, graverad dekor, svenska kontrollstämplar, medaljong stämplad EJ, 1933, kedjan stämplad 750 Balestra, mått på medaljong ca 24x20 mm, längd på kedjan ca 38 cm, total vikt exlusive glasinsats ca 9,1 g

Smärre slitage

829754

2020-10-22