Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MONTERSKÅP, 1800-talets andra hälft, bakomliggande speglar, 3 fasta hyllplan, fanérat i mahogny, krön med intarsiadekor, höjd 185, 82,5x49 cm
Sprickor, märken, bruksslitage
829756
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här