Richard Ryan
Vollendet
2020-10-26
829760
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): 2 st, signerade och numrerade 304/350, silkscreen, bladstorlek ca 49x63 cm, medföljer mapp