Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007): Abstrakt i rött, signerad N Kölare och numrerad 3/80, screenprint, bladstorlek 46x36 cm
Ytmärke
829792
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här