Nils Kölare

Nils Kölare
Nils Kölare

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Abstrakt i rött, signerad N Kölare och numrerad 3/80, screenprint, bladstorlek 46x36 cm

Ytmärke

829792

2020-10-24