Josef Frank golvlampa 2148

Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148
Josef Frank golvlampa 2148

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa Svenskt Tenn, modell 2148, med uplight, mässing med läderlindad stång, höjd med skärm ca 158 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen bruksslitage, fotplatta med mindre bucklor

829802

2020-10-22