Spegel med konsolbord

Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord
Spegel med  konsolbord

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, konsol med svängda ben, stenskiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 57 med stenskiva, spegelns höjd 150x50 cm

Skador och lagningar

829805

2020-10-22