Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, konsol med svängda ben, stenskiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 57 med stenskiva, spegelns höjd 150x50 cm
Skador och lagningar
829805
2020-10-22