Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (4) Olika motiv, färglitografier, numrerade 64/460, bildyta ca 22,5-31x23-33 cm

829813

2020-10-22