Sminkbord samt stol teak

Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1900-talets mitt, ben i teak, textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

829817

2020-10-27