Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", färglitografi, signerad roland S., numrerad 53/100, bildmått ca 40x13 cm

829820

2020-10-22