Målningar
Closed
2020-10-22
829821
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1900-tal) (3), Landskap samt Badbollen, 1 monogramsignerad, oljemålningar, ca 33x24, 20,5x16,5, och 24x32,5 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
1 oramad