Målningar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1900-tal) (3), Landskap samt Badbollen, 1 monogramsignerad, oljemålningar, ca 33x24, 20,5x16,5, och 24x32,5 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
1 oramad
829821
2020-10-22