Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrpada. Pelarberget" - Möja skärgård/Storskär, signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm

829827

2020-10-22