Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrpada. Pelarberget" - Möja skärgård/Storskär, signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm
829827
2020-10-22