Fåglar

Fåglar
Fåglar
Fåglar
Fåglar
Fåglar
Fåglar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅGELBILDER (3): PICASSO, efter, "La Colombe" (The Dove), Les editions Braun Paris, grafiskt blad, bildmått ca 27x34 cm, PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): "Tuppen", signerad, provtryck, torrnål, ca 24x20 cm, akvarell, Japan, ca 41x25 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

2 oramade, veck, gulnader

829837

2020-10-22