Rune Hagman

Rune Hagman
Rune Hagman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE HAGMAN (1914-2007): Flaskan, signerad R.Hagman, akvarell, ca 24x33,5 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

829838

2020-10-22