Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Motiv med räv och tofsvipor, akvarell, signerad och daterad IV(april)/74, bildyta ca 19,5x28,5 cm

829851

2020-10-22