Inga Berg oljemålning

Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGA BERG (1912-1995): Stilleben med tulpaner i glas, olja på duk, signerad och daterad -45, ca 36x32 cm

829854

2020-10-22