Ragnar Lindén oljemålning

Ragnar Lindén oljemålning
Ragnar Lindén oljemålning
Ragnar Lindén oljemålning
Ragnar Lindén oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR LINDÉN (1919-1993): Tågstation, olja på duk monterad på pannå, signerad och daterad 1972, ca 17x30 cm

829857

2020-10-22