Robert högfeldt akvarell
2020-10-27
829858
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): akvarell, Picknick ,signerad Robert Högfeldt, ca 38x28 cm