Robert högfeldt akvarell

Robert högfeldt akvarell
Robert högfeldt akvarell
Robert högfeldt akvarell
Robert högfeldt akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): akvarell, Picknick ,signerad Robert Högfeldt, ca 38x28 cm

829858

2020-10-27