Yrjö Edelman

Yrjö Edelman
Yrjö Edelman

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMAN (född 1941): Komposition med papper, osignerad färglitografi, ca 80x59 cm

Gulnade

829861

2020-10-27