Ib Geertsen seriegrafi

Ib Geertsen seriegrafi
Ib Geertsen seriegrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IB GEERTSEN (Danmark, 1919-2019) Abstrakt komposition, signerad och daterad 1971 samt numrerad 68/75 ochs med VII, ca 60x48 cm

829862

2020-10-27