Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDIT "ECKE" ZANDER (född 1913): Porträtt, gouache, signerad och daterad -54, bildstorlek 44 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
829867
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här