Edit Ecke Zander

Edit Ecke Zander
Edit Ecke Zander

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDIT "ECKE" ZANDER (född 1913): Porträtt, gouache, signerad och daterad -54, bildstorlek 44 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

829867

2020-11-01