Olga Aae

Olga Aae
Olga Aae

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLGA AAE, Hundporträtt, akvarell, signerad och daterad Roma 1931, bildstorlek 18,5 x 21,5 cm

Ej examinerad ur ram.

829869

2020-11-01