Spegel med bord
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med BORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme iträ, dekor i pastellage, förgyllda och bronserade, skiva i röd marmor, bordets höjd ca 79, spegeln 161 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
829870
2020-10-27