Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med BORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme iträ, dekor i pastellage, förgyllda och bronserade, skiva i röd marmor, bordets höjd ca 79, spegeln 161 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

829870

2020-10-27