Sven Sahlberg
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN SAHLBERG (1909-2008): (3) "Stilleben med bondbönor", "Porta di Poppolo, Rom", Vitt skål, signerade S.Sahlberg, oljemålningar, ca 24x33, 32x30 samt 24x33 cm
PROVENIENS:
Stilleben med bondbönor: Lilla Galleriet 1947
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
829894
2020-10-24