Carl Malmsten matta

Carl Malmsten matta
Carl Malmsten matta
Carl Malmsten matta
Carl Malmsten matta
Carl Malmsten matta
Carl Malmsten matta

Klubbat för:

10 000 SEK

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Capella Gul", matta, rölakan, signerad CM, 240x165 cm

Fläckar, slitage, skadat hörn (frans)

829920

2020-10-23