JOHN JON-AND: Nakenmodell

JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell
JOHN JON-AND: Nakenmodell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Nakenmodell, stämpelsignerad jon-and, färgkrita på papper, 33x44 cm
Utförda under 1920/30-tal

829936

2020-10-25