Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra kvartal/mitt, etsad samt olivslipad dekor, 74 x 54 cm.

Bruksslitage.

829937

2020-11-03